به من و زبان خوش آمدید...

چرا یادگیری زبان انگلیسی مهم است؟

شکل یک تصویر
چرا یادگیری زبان انگلیسی مهم است؟

امروزه افراد بیشتری وقت خود را به یادگیری انگلیسی به عنوان زبان دوم اختصاص می دهند. بسیاری از کشورها زبان انگلیسی را در برنامه درسی خود قرار داده اند و کودکان در سنین پایین تر و جوانتر شروع به یادگیری زبان انگلیسی می کنند. اما ارزش واقعی یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

خواه به دنبال کار جدیدی باشید و یا قصد سفر به دنیا را داشته باشید، زبان انگلیسی می تواند به پیشرفت شخصی شما در زندگی و در کار شما کمک کند. شما می توانید در بازار کار جهانی رقابت کنید، مهارت های شغلی خود را افزایش دهید و با مردمان سراسر جهان آشنا شوید.

با این حال، آیا می دانید چرا یادگیری انگلیسی بسیار مهم است؟ در اینجا ده دلیل خوب برای شرکت در دوره زبان انگلیسی آورده شده است.

 

با شرکت در دوره‌های آنلاین من و زبان، همین امروز یادگیری انگلیسی را با رویکردی جدید، استاندارد، جذاب و مقرون به صرفه آغاز کنید.

 

یادگیری انگلیسی در دنیای مدرن

10 دلیل برای یادگیری زبان انگلیسی

 

1. انگلیسی یک زبان جهانی است

انگلیسی رایج ترین زبان در جهان است. از هر پنج نفر یک نفر می تواند انگلیسی صحبت کند یا حداقل درک کند.

2. تحصیل در زبان انگلیسی می تواند به شما در یافتن شغل کمک کند

انگلیسی زبان علم، هواپیمایی، رایانه، دیپلماسی و جهانگردی است. دانستن انگلیسی شانس شما را برای یافتن شغل مناسب در یک شرکت چند ملیتی در کشور خود و یا یافتن کار در خارج از کشور افزایش می دهد.

3. یادگیری زبان انگلیسی می تواند به شما در آشنایی با افراد جدید کمک کند

انگلیسی زبان رسمی 53 کشور است و توسط مردم سراسر جهان به عنوان یک زبان بین المللی شناخته می شود. چه در پکن کار می کنید و چه در برزیل سفر می کنید، تحصیل در زبان انگلیسی می تواند به شما کمک کند با افرادی از سراسر جهان مکالمه کنید.

4- بسیاری از مقالات علمی به زبان انگلیسی نوشته شده اند

در قرن اخیر، تعداد مقالات علمی نوشته شده به انگلیسی بیش از تعداد مقالات نوشته شده به زبان مادری محقق است. به عنوان مثال، در هلند این نسبت 40 به 1 است. به همین دلیل، داشتن دانش انگلیسی برای افرادی که در زمینه علمی کار می کنند فوق العاده مهم است.

5. انگلیسی زبان صنعت رسانه است

به دلیل محبوبیت هالیوود در رسانه های جهانی، تعداد زیادی فیلم، نمایش تلویزیونی و آهنگ های محبوب به زبان انگلیسی ساخته می شوند. اگر انگلیسی صحبت می کنید، دیگر نیازی به ترجمه و زیرنویس نخواهید داشت. می‌توانید به راحتی از کتاب ها، آهنگ ها، فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود لذت ببرید.

6. انگلیسی زبان اینترنت است

بیش از نیمی از مطالب موجود در اینترنت به زبان انگلیسی است. علاوه بر این، برخی از بزرگترین شرکتهای فناوری جهان در کشورهای انگلیسی زبان مستقر هستند.

7. مسافرت با زبان انگلیسی بسیار راحت تر است

تصور کنید که یک فرد اسپانیایی در تعطیلات در تایلند هستید. در حالی که ممکن است پذیرنده هتل شما نتواندبه اسپانیایی پاسخ دهد، احتمالاً آنها می توانند به راحتی و با انگلیسی با شما حرف بزنند.

8. انگلیسی یکی از مهمترین زبانهای دنیای کسب و کار و تجارت است

خواه صاحب مشاغل، دانشجو یا کارمند باشید، زبان انگلیسی در دنیای تجارت فوق العاده مهم است. انگلیسی به عنوان زبان اصلی ایالات متحده، انگلستان، کانادا، هند و آفریقای جنوبی یکی از مهمترین زبانهای تجاری محسوب می شود.

9. با انگلیسی می توانید در سراسر جهان تحصیل کنید

از آنجا که انگلیسی در بسیاری از کشورهای مختلف استفاده می شود، هزاران مدرسه و دانشگاه در سراسر جهان وجود دارد که برنامه هایی را به زبان انگلیسی ارائه می دهند. اگر دانش زبان انگلیسی کادمیک دارید، فرصت های زیادی برای شما وجود دارد که بتوانید یک دوره تحصیلی سطح علمی خود را ارتقا دهید.

10. انگلیسی شما را با فرهنگ‌های مختلف آشنا می سازد

دانش خوب انگلیسی به شما امکان دسترسی به فیلم، موسیقی و ادبیات بسیاری از کشورها در سراسر جهان را می دهد. بسیاری از کتابها از سراسر جهان به انگلیسی ترجمه شده اند. همین تجربه های کم موجب آشنایی شما با ارزش ها، عادت ها و روش زندگی در فرهنگی متفاوت از فرهنگ شما می شود.

 

منبع: https://www.british-study.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *